Резултати

Общо намерени: 4
  • 684 лв.
    350
    Двустаен с включена телевизия и интренет в цената
    Двустаен апартамент в началото на кв. Картала - едно от предпочитаните места за живеене във В. Търново, с безплатен паркинг. Състои се от антре, една спалня, дневна с кухненска част, баня-тоалетна, остъклена тераса. Жилището е напълно обзаведено и оборудвано с всички необходими мебели и електроуреди от висок клас - вградени котлони и фурна, хладилник с фризер, пералня, съдомиялна, телевизори, два инверторни климатика. Намира се в блок ново строителство, на тихо място, изключително топъл през зимата и хладен в летните месеци. В цената са включени интернет и телевизия. Заповядайте на оглед!
    детайли
  • 1075 лв.
    550
    Нова, луксозна квартира в топ център на Велико Търново
    Просторна квартира ново строителство, неизползвана до момента. Раздвижена архитектура и изчистен дизайн на тиха улица до парк, в топ център на Велико Търново. Жилището е напълно обзаведено и оборудвано с висок клас електроуреди - пералня със сушилня, съдомиялна машиа, вградени: фурна, керамични котлони, аспоратор; два климатика, телевизор. Състои се от една спалня, дневна и кухненска част, баня-тоалетна, има две тераси с красиви гледки - едната е доста голяма. На първо ниво има малко помещение с разтегателен фотьойл, което може да се обособи като допълнително място за нощуване или кът за почивка. Наличен работещ асансьор. Заповядайте на оглед!
    детайли
  • 1075 лв.
    550
    Луксозна квартира в топ център
    Просторна квартира ново строителство, неизползвана до момента. Раздвижена архитектура и изчистен дизайн на тиха улица до парк, в топ център на Велико Търново. Жилището е напълно обзаведено и оборудвано с висок клас електроуреди - пералня със сушилня, съдомиялна машина, вградени: фурна, керамични котлони, аспиратор; два климатика, телевизор. Състои се от една спалня, дневна и кухненска част, баня-тоалетна, има две тераси с красиви гледки - едната е доста голяма. На първо ниво има малко помещение с разтегателен фотьойл, което може да се обособи като допълнително място за нощуване или кът за почивка. Наличен работещ асансьор. Заповядайте на оглед!
    детайли
  • 586 лв.
    300
    Двустаен до Лидл/Бузлуджа
    Двустаен с една спалня, дневна с кухненска част, баня-тоалетна, остъклена тераса. Електроуреди - хладилник, готварска печка, пералня, климатик. Ще се поставят и няколко стола в дневната. Намира се до Лидл/Бузлуджа, ново строителство. Заповядайте на оглед!
    детайли