24.07.202626.07.2026

Двустаен апартамент под наем в кв. Малинова Долина

  • Площ: 70 м2
  • Тераса
  • Обзаведена

Съобщи нередност


    Контакти

    АВЕНДА

    phone_forwarded******0779visibility_off Покажи номера

    Още обяви: за наеми | за продажби

    АВЕНДА

    АВЕНДА

    София

    Форма за запитване



    Агенция за недвижими имоти АВЕНДА представя чисто нов двустаен апартамент под наем, разположен в престижния затворен комплекс Raspberry Fields в кв. Малинова долина, само на 50 метра от НСА. Жилището очаква своите първи наематели и впечатлява с модерно обзавеждане и висококачествено изпълнение.
    Имотът се намира на тиха асфалтирана улица с бърз и удобен достъп до основни пътни артерии, градски транспорт, университети, магазини и заведения.
    Апартаментът е разположен на партерен етаж, с чиста жилищна площ от 70 кв.м. Обзаведен е с внимание към всеки детайл и е оборудван с всички необходими мебели и електроуреди, осигуряващи комфорт и удобство за своите бъдещи наематели. Състои се от антре, просторна дневна, спалня, самостоятелно мокро помещение, веранда с двор.
    Предимства на имота:
    Напълно оборудвана кухня с висок клас електроуреди – хладилник, готварска фурна, котлони, абсорбатор, съдомиялна;
    Подово отопление на газ;
    Климатик във всяка стая;
    Вътрешен, топъл и енергийно ефективен апартамент;
    Вернада със собствен ограден озеленен двор.
    Удобства в сградата:
    Бутиково озеленено вътрешно пространство със собствена детска площадка и батут;
    Представително дизайнерско фоайе с жива охрана;
    Контрол на достъпа;
    Отлично поддържани общи части.
    Има възможност за наемане на подземен гараж срещу допълнително заплащане в размер на 100 евро/месец. Ниска такса поддръжка: 35 Евро/месец.


    Линк на Други под наем в София на цена 800 EUR в Svobodni-Kvartiri.com: https://svobodni-kvartiri.com/dvustaen-apartament-pod-naem-v-kv-malinova-kvartiri4565798.html

    Позицията на маркера е сложена автоматично, a не е посочена от подателя.

    visibilityПосещения на обявата:13
    Наемодател рейтинг:[0] от гласа

    Вземи отстъпка за

    Подобни обяви

    • 1565 лв.
      800
      Дава под наем 4-стаен гр. София - Лагера 150m²
      Просторен апартамент до метростанция. Поддържана сграда с асансьор. Жилището се състои от коридор, дневна с кухненска част, три стаи, баня с тоалетна, тоалетна и две тераси. Отдава се под наем след ремонт и полуобзаведен. Работим с комисионна, невключена в цената, при осъществяване на сделка за обекта. Преди оглед се подписва посреднически договор. Референтен номер 1983948 Отопление: Електрически радиатори.
      детайли
    • 1897 лв.
      970
      офис
      Агенция Авизо отдава офис под наем с площ 70 кв.м., 3/6 ет., състоящ се от два кабинета, разделени със стъклена преграда, кухненски бокс, санитарен възел. Отлична офис сграда, качествено строителство.  Разходите по поддръжката на общите части, 24 - часова охрана, рецепция с администратор - 1,5 евро на кв.м. Възможност за наем на паркомясто. Наемната цена е без ДДСЗо огледи и информация 0886 22 57 55 Магдалена ИвановаЗа други оферти на агенцията www.avizo.bg
      детайли
    • 9779 лв.
      5 000
      офис
      Агенция Авизо дава под наем офис в нова бизнес офис сграда, с високо качество на изпълнение, с 24/7 видео наблюдение, рецепция и жива охрана, контрол на достъп. Намира се в близост до Цариградско шосе, в близост до нова метростанция, която ще с пусков срок до края на 2026г. Офисът е разположен на 3-ти етаж от общо 5ет. Офисът е след основен ремонт. Състои се от голямо помещение тип open space, една заседателна зала, 6 кабинета, голяма кухня за служители, 4 санитарни възела, едно сървърно помещение. Към офиса има възможност за наемана на подземни и надземни парко места.Такса подръжка 3 евро кв.м.Цените се без ДДС.Агенцията пердлага и други офиси в района.За огледи и информация 0886 22 57 55 Магдалена ГероваЗа други оферти на агенцията www.avizo.bg
      детайли
    • 1564 лв.
      800
      Двустаен обзаведен апартманет под наем в кв. Манастирски ливади
      С ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ПАРКОМЯСТО! Представяме Ви впечатляващ апартамент с неповторима атмосфера, изисканост и функционалност във всеки детайл. Разположен е в съвременна сграда в кв. Манастирски ливади-Изток, на ул. Пирин. Имотът се намира на среден жилищен етаж и е със следното функционално разпределение: - всекидневна с впечатляващи размери и с обособен кухненски бокс, излизащи на голяма и светла тераса; - комфортна и просторна спалня; - баня с тоалетна; - мокро помещение; - входно антре с коридор. Обзавеждането и оборудването са първокласни; електроуредите са от последно поколение, а цялостният интериор е реализиран по дизайнерски проект. Отоплението е подово чрез газово котле, като допълнително са инсталирани климатици за комфорт през всички месеци. Разполага и с четири разновидности за осветление в целия апартамент, които позволяват да създавате различна атмосфера според момента - ярка светлина за работа; функционално осветление за ежедневието; акценти върху интериора и мека светлина за спокойни вечери. Не просто красив детайл, а удобство, което прави домът по-уютен, модерен и предпочитан.До ключовия булевард 'България' и с бърз достъп, както до центъра на града, така и до Околовръстен път за излизане от него. В близост до всичко необходимо: градски транспорт, Bulgaria Mall, супермаркети, магазини, заведения, учебни центрове...В сградата предлагаме и други налични апартаменти - както двустайни, така и по-големи, всички обзаведени в този дух! За повече информация и за организиране на оглед, не се колебайте, а се свържете с нас. Ще се радваме да Ви предоставим всички детайли и да уговорим удобен час за посещение на имота. Отговорен брокер: Теодора Ранчева0886141474
      детайли
    • 977 лв.
      500
      Отдава под наем 2-стаен в Западен Парк, 37 кв.м.
      "Real Deal" представя ексклузивна оферта RD - 31438ПЪРВИ НАЕМАТЕЛИ СЛЕД ОСНОВЕН РЕМОНТ!!!Напълно ремонтиран двустаен апартамент, разположен в зелена и спокойна част на жк. Западен парк. Имотът се намира на около 5 минути пеша от метростанция „Вардар“, спирки на градски транспорт, разновидност от търговски обекти.Жилището е с функционално разпределение, подходящо за млад човек или двойка.Разпределение:-коридор-дневна с кухненски бокс-самостоятелна спалня-малка тераса с излаз от спалнята-баня с тоалетнаДневната е с южно изложение, а спалнята – със западно изложение, което осигурява добра естествена светлина през целия ден.Апартаментът се предлага напълно обзаведен, разполага и със сухо мазе.За повече информация и огледи: Лилия Иванова - 0893506358Агенцията работи само с актуални оферти.За повече актуални обяви: www.realdeal.bg
      детайли
    • 733 лв.
      375
      ГАРСОНИЕРА ЗА ОТДАВАНЕ ПОД НАЕМ
      DOT.WON Real Estate представя за отдаване под наем гарсониера в кв. Гевгелийски. Жилището е след освежителен ремонт и е напълно обзаведено с всичко необходимо за едно нормално жителство. Входна такса - 5€ на човек. Жилището е подходящо за сам човек или двойка. В близост има множество магазини - Т маркет, метростанция Вардар и др. Имотът не е подходящ за домашни любимци. За повече информация - обадете се.
      детайли