Тристаен апартамент на 1-ва линия МОРЕ в град Царево

  • Обзаведена
  • Площ: 180м2 (1801 EUR/кв.м.)
  • Подходяща за студенти

Съобщи нередност


Контакти

Име: ЕМ ДЖИ ЕСТЕЙТ

Телефон: ******252702 (покажи номера)

Още обяви: за продажби | за наеми

ЕМ ДЖИ ЕСТЕЙТ

АГЕНЦИЯ: ЕМ ДЖИ ЕСТЕЙТ

Имаш въпроси? Отправи ЗАПИТВАНЕ или пиши по ЧАТ с представител на имота.

Форма за запитване



Описание

ЕМ ДЖИ ЕСТЕЙТ продава тристаен апартамент на 1-ва линия МОРЕ в град ЦАРЕВО.
Характеристики на имота:
Площ: 179,87 кв.м.;
Етаж: 3;
Акт 16 – наличен.
Имотът се състои от дневна с изградена кухня, две спални със самостоятелни бани, WC и две просторни тераси, от които се разкрива невероятна панорама към плажа и морето.
Апартаментът се продава необзаведен.

Разположен е на тихо място, в близост до центъра на градчето.
Прекрасен имот както за постоянно живеене, така и за инвестиция.

**Можем да организираме оглед на имота в удобно за вас време, като за целта се свържете с нас на посочените телефони и цитирате този код: ДП-1486273.

**Агенция „Ем Джи Естейт“ е член на НСНИ и администратор на лични данни.
**Преди огледа се провежда среща в нашия офис, за да се запознаем с изискванията Ви и за да оформим документи съгласно ЗЗД и ЗМИП.
**По време на огледа се подписва Протокол за оглед.
**За този имот се дължи комисиона към агенцията.
**Предлагаме Ви юридическо съдействие през целия процес на покупката.
**Лицензиран кредитен консултант ще Ви съдейства при банково кредитиране. Отопление: Електричество.

Линк на Продава Тристаен апартамент в Царево на цена 324 000 EUR в Svobodni-Kvartiri.com: https://svobodni-kvartiri.com/prodava/tristaen-apartament-na-1-va-liniya-more-kvartiri4537626.html

Търговец рейтинг:[1.5] от 3 гласа

Посещения на обявата: 172

Направи тази обява ВИП от 5 до 365 дни

• ВИП за 20 дни с ВИП кредити
(5,00€ с ДДС / 1 ден ВИП = 0,25€)

• ВИП за 180 дни с ВИП кредити
(31,76€ с ДДС / 1 ден ВИП = 0,18€)

• ВИП за 365 дни с ВИП кредити
(60,50€ с ДДС / 1 ден ВИП = 0,16€)

Видео упътване.

* За всяла ВИП обява се активира автоматично реклама и във Facebook и Instagram.

Още информация за нашите ВИП услуги.

Подобни обяви

  • 195 000€
    Тристаен апартамент на 1-ва линия МОРЕ в град Царево.
    ЕМ ДЖИ ЕТЕЙТ ПРОДАВА ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ на ПЪРВА ЛИНИЯ в град ЦАРЕВО.Имотът се състои от дневна с кухненски кът, две спални, всяка от която е със собствена баня и WC, мокро помещение с WC и две тераси. Продава се без обзавеждане. С възможност за обзавеждане. Жилището се намира на тихо и спокойно място, далеч от шума, а в същото време на метри от плажа и центъра на градчето. Идеален за живеене или инвестиция.**Можем да организираме оглед на имота в удобно за вас време, като за целта се свържете с нас на посочените телефони и цитирате този код: ДП-1485941.**Агенция „Ем Джи Естейт“ е член на НСНИ и администратор на лични данни.**Преди огледа се провежда среща в нашия офис, за да се запознаем с изискванията Ви и за да оформим документи съгласно ЗЗД и ЗМИП.**По време на огледа се подписва Протокол за оглед.**За този имот се дължи комисиона към агенцията.**Предлагаме Ви юридическо съдействие през целия процес на покупката.**Лицензиран кредитен консултант ще Ви съдейства при банково кредитиране. Отопление: Електричество.
    детайли